Marie Tokarová Vědomé tělo Dec 23019

04. 01. 2020

Chci moc poděkovat za tvojí otevřenost, soucit a pomocnou ruku, při objevování mých potřeb a pocitů. To vědomí toho, že mohu vyjadřovat, co potřebuji a přijmout sebe. Vidět, že za vším je potřeba, která nás vede k chování a zkusit se krůček po krůčku podívat i na potřeby druhých.

Doma jsem sdílela tvojí úžasnou kartu potřeb a pocitů se svým 9ti letým synem a na reálné situaci si pomohli najít potřeby a pocity. Byla v tom lehkost a hravost a já pochopila, jak důležité je pro mě, naplnit svojí potřebu lásky vůči svým dětem. Předat jim to co, já sama v životě postrádala.

Učím se komunikaci v partnerském vztahu, dovolit si být zranitelná. Zjistila jsem, jak velkou obavu mám z toho, že když sdělím, co potřebuji, nebudu přijímána, odsouzena. Mám strach z toho, že mě druhý opustí. Jak svobodně jsem se cítila, když jsem pochopila, že důležitá jsem sama pro sebe a že je v pořádku vyjádřit se i za cenu, že by mě partner opustil.
Nenásilná komunikace mi dává možnost být k sobě upřímná a zjistit kdo jsem a co je pro mě v životě důležité. Jsi mi velkou inspirací a bavilo mě s jakou hravostí a soucitem jsi nás provázela.

Aktuální akce