SÍLA JEMNOSTI

Síla jemnosti
termín: 7. a 8.12.2024, 9:30 - 17:30 hod.
místo: Dayal, Vyšehradská 43, Praha 2
cena: 2500 - 5500 Kč
přihlasit

Proměna vzorců chování pomocí vědomí potřeb

V centru Nenásilné komunikace se nacházejí univerzální lidské potřeby jako vnitřní motivátory našeho jednání. Představují hybnou sílu našeho života. Sílu, která je jemná, zato však mocná. Prostřednictvím uvědomění si této tvořivé síly můžeme vědomě pečovat o spokojenost v našem životě a utvářet ho podle svých představ.

Životní situace, v nichž nejsme spokojeni, nám přinášejí příležitost, uvědomit si, které z mnoha lidských potřeb jsou pro nás klíčové, kolem kterých se točí náš život. Máme pak různé možnosti, jak tyto potřeby naplnit.

Jednou z těchto cest, kterou osobně vnímám jako nejefektivnější, je zaměřit se na vzorce našeho jednání, které se automaticky spouštějí v reakci na okolní svět. Některé z těchto vzorců nás opakovaně přivádějí do stavu, v němž sami sebe připravujeme o prožitek naplnění našich potřeb.

Změna automatického vzorce jednání se projeví v mnoha oblastech života a přinese nám možnost, jak zažívat větší spokojenost ve vztazích s druhými lidmi.

ZÁMĚR WORKSHOPU

Tímto workshopem vás zvu k zastavení se se sebou v jemnosti a hloubce, k objevování mocné síly něžné krásy našich potřeb a k péči o hluboké vnitřní vyživení našeho těla.

Budeme směřovat k hlubšímu uvědomění si vlivu vzorců našeho chování na stav našich potřeb a na vše, co se děje v našem životě, abychom prohloubili pochopení, že svůj život máme skutečně ve svých rukách.

Odnesete a vyzkoušíte si postup, jak vykročit z bludného kruhu té části našeho automatického jednání, které nám nepomáhá pečovat o rovnováhu v našem životě, ani o naši životní spokojenost. Proměna vzorců našeho chování je proces, který si žádá mnoho vědomí i energie potřebné ke změně. Tuto energii nalezneme právě v našich potřebách a kontaktu s nimi.

Všemi kroky budeme směřovat k obnovení přirozeného stavu naší celistvosti a hlubšímu vědomí, kde se skrývá náš skutečný vliv na náš život.

CO NÁS ČEKÁ

  • Prozkoumáme naše klíčové potřeby.
  • Zaměříme se na vzorce našeho chování, kterými se sami připravujeme o energii těchto kvalit, abychom věděli, kde uvnitř nás můžeme vytvářet změnu, která nám umožní větší lehkost a spokojenost v životě. Prostřednictvím kontaktu s lidskými potřebami a vědomého naslouchání vlastnímu nitru si otevřeme cestu ke změně vzorce našeho chování, který nám neslouží tak, jak bychom chtěli.
  • Najdeme možnosti, které nám pomohou proměnit vzorec v jednání, kterým poskytneme sami sobě více láskyplné péče o nás a naši životní spokojenost
  • Zažijeme krásu našich potřeb a prozkoumáme možnosti, jak s nimi můžeme udržovat kontakt nezávisle na vnějších okolnostech.

Z hlediska terminologie Nenásilné komunikace se budeme pohybovat mezi vědomím lidských potřeb a strategiemi našeho chování. Jako důležitý nástroj budeme potřebovat empatické naslouchání vlastnímu nitru.

Jedná se tedy o hlubokou praxi Nenásilné komunikace, která je zaměřena na velmi efektivní péči o nás a naši životní spokojenost. Změna jednoho vzorce chování se totiž postupně projeví v mnoha situacích a oblastech našeho života.

Součástí péče o sebe a naslouchání sobě budou i jemné meditace zaměřené na spojení se s tekutostí našich těl, která nám umožňuje volné proudění energie tělem. V meditacích využíváme naši vědomou přítomnost, empatické naslouchání, jemné pohyby a zvuky k tomu, abychom v jemnosti rozpohybovávali to, co je v tělech zatuhlé nebo zmrzlé, abychom se posouvali k obnově naší přirozené pružnosti a tekutosti, abychom v jemnosti obnovovali volný tok životní energie tělem.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN

Setkání je určeno všem, kteří chtějí tvořit svůj život ke své spokojenosti a jsou odhodláni, hledat a nacházet zdroje důležitých změn uvnitř sebe.

Schopnost vnímat a pojmenovávat vlastní potřeby může být velmi nápomocná pro plné využití možností, které workshop přináší.

TERMÍN

Sobota a neděle od 9:30 do 17:30 hod.

7. a 8.12.2024

REZERVACE A CENA

Chcete-li si rezervovat místo, postupujte podle následujících pokynů.

Pod oranžovým tlačítkem „PŘIHLÁSIT,“ které je na této stránce, najdete registrační formulář. Ten prosím vyplňte a odešlete.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře současně také souhlasíte s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI. Ty mnoho z nás z různých důvodů nečte. Učíme se, jak vnést více života a smyslu i do tohoto formálního kroku. Přečtením OBCHODNÍCH PODMÍNEK se můžete ujistit, zda jsme i v této formální záležitosti za jedno.

Po vyplnění online přihlášky vzniká NEZÁVÁZNÁ rezervace místa. Přihláška je ZÁVAZNĚ potvrzena zaplacením CELÉ ČÁSTKY na účet, jehož číslo a variabilní symbol obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky.

Cena kurzu

Nabízíme možnost zvolit si částku, z níže uvedených možností, podle vaší finanční situace, podle hodnoty, kterou workshop pro vás může mít a podle vaší ochoty přispět k finančnímu zajištění organizátorky a lektorky, případně podle ochoty podpořit ty, jejichž finanční situace není aktuálně příliš příznivá.

Nižší částky jsou zamýšlené pro umožnění přístupu k poznání těm, kteří mohou být ve finanční nouzi.

Střední částka pomáhá zajistit udržitelnost a pokračování naší práce.

Vyšší částkou usnadňujete přístup k seberozvoji těm, kteří nemají momentálně dostatečné finanční zdroje. Díky za vaše přispění.

Včasná platba

Pokud se na kurz přihlásíte do 27.10. 2023 a dodržíte termín splatnosti faktury, máte možnost vybírat si částku, kterou za kurz zaplatíte z následujících možností:

2500 – 3000 – 3500 – 4000 – 4500 – 5000 – 5500 Kč

Pokud se na kurz přihlásíte 28.10.2023 nebo později, můžete si zvolit platbu z následujících částek:

4000 – 4500 – 5000 – 5500 Kč

STORNO PODMÍNKY

Život někdy přináší těžko předvídatelné změny. Pokud něco takového nastane a vy se odhlásíte nejpozději do 7  dnů před začátkem workshopu, bude vám vrácena zpět platba v plné výši.

Zohledňujeme tak nepředvídatelnost ve vašem životě i možnost změnit rozhodnutí a současně bereme ohled na udržitelnost a efektivitu našeho fungování. Více informací se dozvíte v Obchodních podmínkách.

KONTAKT

Organizátorka kurzů Jarmila Klimešová: jarmilaklimesova@gmail.com, tel. 732 552 575. Ta vám odpoví i na vaše případné dotazy.

Na společné objevování se těší

Koučka a lektorka Helena

 

Fotka je od Natalia Koroshchenko z Pixabay