Kurz pro mě byl úvodem do konceptu nenásilné komunikace. Setkání byla velmi příjemná a uvolňující, především díky skvělým lektorkám i účastníkům. Jednotlivá setkání na sebe plynule navazovala s 1-3 týdenním odstupem pro vstřebání informací. Mnoho věcí jsme si i prakticky vyzkoušeli. Kurz mi také umožnil podívat se zpětně na situace, kterým jsem dříve nikdy nerozuměl. Kladně hodnotím i trpělivost zodpovídat nekonečné zvídavé dotazy.
Aktuální akce
22. a 23.8.2026 ZÁKLADNÍ KURZ NENÁSILNÉ KOMUNIKACE
14. a 15.11.2026 HRANICE V KOMUNIKACI

