ZDRAVÉ VZTAHY SE RODÍ UVNITŘ NÁS (celodenní workshop nenásilné komunikace)

zdravevztahy_kurzweilova

Proč to dělá, když ví, že mi to vadí?

Možná si někdy kladete otázky, jako je tahle. Možná je pro vás občas těžko pochopitelné chování toho druhého, ať je to někdo z blízkých, váš kamarád nebo spolupracovník. Mezilidské vztahy jsou výzvou pro nás všechny.

Mám za sebou několik desítek let plných životních zkušeností, kterým se někdy říká chyby. Chápu je jako příležitosti potkat sebe bez příkras a přetvářky, kterou jsme se naučili tak důkladně, že ji leckdy ani nevnímáme. Místo toho hledáme, co je špatně na tom druhém, co by měl nebo neměl dělat, abychom MY byli spokojeni.

Za tímhle přístupem se skrývá obrovská bezmoc. Nepotkala jsem v životě moc lidí, kteří by se chtěli kvůli mně změnit. Upřímně, nepotkala jsem nikoho takového. A to mě nakonec přimělo hledat změnu u sebe.

Neocenitelným pomocníkem vnitřní transformace se pro mne stala Nenásilná komunikace. Je skvělým průvodcem do našeho vnitřního prostoru, do jemné sítě našich emocí a potřeb, kde se nachází vnitřní motivace našeho chování.

Pro vás, kteří toužíte po hlubší sebedůvěře, soucitnějším vztahu k sobě i k druhým, jsem připravila dílnu, v níž prozkoumáme dopodrobna jeden okamžik nespokojenosti ve vašem vztahu s kýmkoliv druhým. Naším cílem nebude „řešit“ situaci, ale prozkoumat naše vnitřní dění, abychom mohli objevit nové možnosti naší reakce. Je to nejspolehlivější způsob, jak můžeme dosáhnout nějaké změny.

Zvu vás proto k dobrodružné výpravě do VAŠEHO vlastního nitra, kde můžete objevit svou vlastní sílu a moc, která VÁM pomůže nalézt spokojenost v životě i ve vztazích.

Cestou nás povede koncept Nenásilné komunikace.

Cena

Cena je 1800 Kč. Pokud se přihlásíte včas, můžete získat slevu téměř 30 %. Pro registrace přijaté do 10.11. včetně je cena 1300 Kč.

Kurz organizuje Jarmila Klimešová, která vám zodpoví vaše případné dotazy na adrese: jarmilaklimesova@gmail.com, tel. 732 552 575. 

Těším se na vás

Helena

 

Reference na kurz

Alena Petříková

Seminář se mi moc líbil, měl spád a "tah na branku" a přitom bylo dost prostoru na dotazy a zpětnou vazbu.
Nejvíc mě asi oslovilo "dolování" všech pocitů, které ve mně vyvolala vybraná konfliktní situace; to, jak se postupně začaly objevovat emoce, o kterých jsem ze začátku neměla tušení, že ve mně jsou.
Díky a těším se na viděnou někdy příště :-).

Jana Impellizzeri

Náš sobotní workshop se mi moc líbil, byla jsem mile překvapena Helenou - je milá, sympatická, empatická - prostě hned můj 1. dojem byl velmi příjemný a cítila jsem se tam velmi dobře. Celý workshop o nenásilné komunikaci se mi velmi líbil. 

Jitka Bublová

 

Děkuji Ti mockrát za sobotní workshop v Brně. Byl to pro mě skvělý den, který jsem si opravdu užila a spoustu věcí jsem si během něj uvědomila. Ty jsi mě zaujala už festivalu Rodičing a pokaždé, když si přečtu něco od Tebe, tak se mě to v něčem dotkne, zaujme, osloví...
Je úžasné, jak se dokážeš vcítit do jiného člověka, jak dokážeš pojmenovat věci, jak to dokážeš krásně popsat a dát inspiraci, jak dál.
Škoda, že jsi až v Praze.