SEDM PILÍŘŮ SPOKOJENÉHO ŽIVOTA

sedm_piliru_spokojeneho_zivota_obalka

Cítíte v sobě přetlak, chaos nebo máte pocit, že ztrácíte půdu pod nohama? Přestalo se vám dařit a život vám protéká mezi prsty? Nejvyšší čas se zastavit a začít dělat věci jinak. Inspirujte se, jak se sedmi kroky dostat zpět do harmonie. Každý z opěrných pilířů vnitřní spokojenosti je pro snadné porozumění bohatě ilustrován skutečnými životními příběhy.

 

Názory těch, kteří již e-book četli:

 

Dobry den, včera jsem si stáhla a hned jedním dechem přečetla váš ebook. Můžu vám říct, že nic lepšího a přehlednějšího jsem ještě nečetla. Jedním slovem nádhera 🙂 Moc vám děkuji. Srozumitelně jsem pochopila vše, o čem píšete, a přijde mi, že ze mne vše spadlo, a konečně jsem pochopila, o čem je řeč, když se řekne práce na sobě. Pracuji na sobě již delší čas, ale tohle je prostě bomba. Díky, díky, doufám, že bude vice takových věcí. Děkuji a hezký den Pavla Lunáková 🙂

 

7 pilířů jsem dostala k přečtení v době, kdy jsem se zamýšlela nad svým životem. Co se mi děje, proč se mi to děje, jak funguji, o co se opírám. Aha! A mám já také nějaké pilíře? A jaké? A jak s nimi zacházím? Měla jsem těch pilířů plnou hlavu. Ve dne, v noci, v práci i mimo ni. Pořád. Stále jsem dohledávala, jak reaguji, co mě zlobí a co ne. A hlavně jak se cítím. Dobře? Špatně? A proč? Chci se cítit dobře. Co s tím mohu udělat? V tom mi ty pilíře byly skvělým průvodcem. Na názorných příkladech jsem si uvědomovala své pocity a reakce a viděla jsem, jak funguji. A tak si nyní stavím své pilíře a opírám se o ně. Jsem klidnější, tolerantnější a trpělivější. A ještě mi zbývá spousta energie. Život je najednou úplně jiný.

Jarmila Klimešová www.jklimesova.cz

 

Helčina kniha mi otevřela znovu oči. Tu knihu budu studovat a číst pořád dokola, tak mě uhranula. Umožnila mi spolu s respektující komunikací a uměním se soustředit, abych byl šťastný a to je nejvíc, co jsem si kdy přál.

Pavel Lošťák  

 

Příručka Sedm pilířů spokojeného života je plná životních zkušeností autorky. Bylo to pro mě zajímavé čtení a řadu věcí jsem si uvědomil sám u sebe. Například znám nedochvilnost sám k sobě, nebo jak si neplním sliby, které sám sobě dám (začnu běhat, bude se každý den učit anglicky apod.). A jak se mi nelíbí, když sliby neplní někdo druhý apod. Zaujala také pasáž o preferování „kladně hodnoceného chování“ a potlačení některých stránek osobnosti, místo oceňování každého člověka v jeho jedinečnosti se vším, co k němu patří. Helena napsala svoje zkušenosti velmi čtivě, dokonce jsem se zájmem některé pasáže četl víckrát, což běžně nedělám. I výběr citátů na začátku kapitol je velmi inspirativní.

Milan Holub Lektor agentury Signum www.agentura-signum.cz