UPŘÍMNOST ČI ZPĚTNÁ VAZBA? (ochutnávka)

zv

Stává se vám, že ten druhý řekne nebo udělá něco, s čím nejste v souladu? Váháte JAK to dotyčnému dát najevo, aby se ho to nedotklo, nebo aby nedošlo k nepříjemnému nedorozumění?

Způsob, JAKÝM vyjádříme naši nespokojenost, často skutečně rozhoduje o tom, zda ten druhý má ochotu nám naslouchat, zda má upřímnou snahu porozumět a zájem domluvit se na společně vyhovujícím řešení situace.

Pro vás, které zajímá, čím se liší úspěšnější JAK od naší obvyklé komunikace, je tu malá ochutnávka UPŘÍMNOSTI vyjádřené s RESPEKTEM k druhé osobě.

Na ochutnávce si společně uvědomíme, co nás v naší komunikaci spíše odděluje a zvyšuje pravděpodobnost nedorozumění, či vzdoru, a co naopak podporuje vzájemné porozumění a ochotu spolupracovat. Pojmenujeme hlavní prvky RESPEKTUJÍCÍ UPŘÍMNOSTI, která pomáhá prohlubovat a upevňovat mezilidské vztahy všech úrovní.

Dozvíte se také rozdíl mezi UPŘÍMNOSTÍ a ZPĚTNOU VAZBOU. Obojí lze formulovat tak, aby to umožnilo růst všech zúčastněných.

OCHUTNÁVKA JE URČENA PŘEDEVŠÍM PRO

Manažery, lídry, učitele a všechny ostatní, kteří vedou týmy lidí

Lídry, kteří chtějí podpořit rozvoj členů svého týmu

Ty z vás, kteří chcete upřímně vytvářet atmosféru spolupráce

Každého, kdo chce vyjádřit ocenění bez manipulace

Všechny, kteří chtějí vyjádřit svou nespokojenost s úctou a respektem k druhému

CO POTŘEBUJETE?

Otevřenou mysl 

Ochotu zamyslet se, uvědomovat si a spolupracovat

Ochotu otevřít i svá srdce

KDO ZAJIŠŤUJE KURZ ORGANIZAČNĚ?

Jarmila Klimešová, jarmilaklimesova@gmail.com, 732 552 575.

 

Těším se na vás

 

Helena

 

Reference na kurz

Lenka Svobodová

Tematický večer "Zpětná vazba" byl pro mě velkým darem. Vzbudil ve mně pocity, jako když Malý Princ uvidí namalovanou bedýnku, kde nachází svého beránka.

 

Paní Helenu vnímám jako bytost, která žije to, co říká. Mluví ze sebe, ze srdce, a přitom tak pragmaticky s nohama na zemi.

 

Atmosféra celého večera byla lehká, cítila jsem bezpečí a porozumění. I přesto, že se se zpětnou vazbou ve svém životě i podnikání potkávám den co den, odnesla jsem si nové pohledy, a cítím v sobě posun.

 

Už teď se těším na akce příští. Těším se na další střípek z bedýnky Malého Prince. Děkuji Vám Heleno za vřelou rétoriku, děkuji Vám Jarko za vstřícnou organizaci.

https://www.facebook.com/

svobodny.zivot.svobodova/