VĚDOMÉ TĚLO

summerfield-336672_1920_free_photos

Cítíte se někdy na konci dne vyčerpaní? Znáte stavy, kdy vnímáte, že jste už za hranicí svých možností?

Zajímá vás, jak si užívat každý den ve větší radosti a uvolnění?

Zvu vás ke společnému zkoumání a objevování toho, co můžeme sami udělat, abychom udržovali stabilnější hladinu energie během dne, týdne, měsíce …

V praktických aktivitách se zaměříme na

  • Jemnější a pozornější vnímání našeho těla
  • Porozumění naší vnitřní zkušenosti
  • Orientaci ve vnitřním prostoru
  • Odhalení míst, kudy uniká naše energie
  • Změny v návycích, které pomohou stabilizovat energii

Hlavním záměrem sebezkušenostního workshopu je prohloubit důvěru v sama sebe, v naše pocity a potřeby a směřovat k hlubšímu respektu těchto projevů života v našem těle. Směřujeme tak k citlivější péči o sebe i následně i o ty druhé.

Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí lépe vnímat sami sebe, snáze porozumět vlastní vnitřní zkušenosti a přijmout roli tvůrce vlastní spokojenosti či nespokojenosti.

Potřebujete jen odhodlání otevřít přijímající náruč vlastní vnitřní pravdě.

Těším se na vás

Koučka Helena

Foto: Pixabay, Free Photos

Reference na kurz

Marie Tokarová

Chci moc poděkovat za tvojí otevřenost, soucit a pomocnou ruku, při objevování mých potřeb a pocitů. To vědomí toho, že mohu vyjadřovat, co potřebuji a přijmout sebe. Vidět, že za vším je potřeba, která nás vede k chování a zkusit se krůček po krůčku podívat i na potřeby druhých.

Doma jsem sdílela tvojí úžasnou kartu potřeb a pocitů se svým 9ti letým synem a na reálné situaci si pomohli najít potřeby a pocity. Byla v tom lehkost a hravost a já pochopila, jak důležité je pro mě, naplnit svojí potřebu lásky vůči svým dětem. Předat jim to co, já sama v životě postrádala.

Učím se komunikaci v partnerském vztahu, dovolit si být zranitelná. Zjistila jsem, jak velkou obavu mám z toho, že když sdělím, co potřebuji, nebudu přijímána, odsouzena. Mám strach z toho, že mě druhý opustí. Jak svobodně jsem se cítila, když jsem pochopila, že důležitá jsem sama pro sebe a že je v pořádku vyjádřit se i za cenu, že by mě partner opustil.
Nenásilná komunikace mi dává možnost být k sobě upřímná a zjistit kdo jsem a co je pro mě v životě důležité. Jsi mi velkou inspirací a bavilo mě s jakou hravostí a soucitem jsi nás provázela.