OCHUTNÁVKA NENÁSILNÉ KOMUNIKACE ON-LINE

girl-2728398_1920_fotka_od_dmitriy_vladimirovich_z_pixabay

(večerní workshop – první seznámení s nenásilnou komunikací)

Smyslem naší řeči je navzájem nás propojit, usnadnit vzájemné porozumění, vytvářet zdravé vztahy a směřovat k životní harmonii. Pokud s vámi toto moje přesvědčení souzní, čtěte prosím dál.

Způsob, jakým jsme se naučili komunikovat, vede často k opačnému výsledku. Denně se můžeme setkat s celou škálou potíží od malých nedorozumění až po zásadní chronické konflikty, které uzavírají vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi životními nebo pracovními partnery nebo mezi přáteli. To není stav, který by mne těšil a věřím, že ani vy se z něj neradujete.

K ČEMU VÁS ZVU?

Zvu vás k malému společnému zastavení a prozkoumání toho, co v našich návycích může být zdrojem neporozumění a jak jinak můžeme jednat a mluvit, abychom zažívali více porozumění, blízkosti, vzájemnosti a spolupráce. Společně se zaměříme na to, kde se skrývá „násilí“ v naší řeči, abychom ho dokázali soucitně přijmout a proměnit ho tak v nenásilný způsob komunikace. Přijetí stavu vnímám jako východisko pro změnu.

PRO KOHO JE SETKÁNÍ URČENÉ?

Pro ty, kteří chtějí

 • Doopravdy porozumět sobě i druhým
 • Svým dětem
 • Rodičům
 • Kolegům
 • Šéfům
 • Přátelům
 • Naladit vztahy do pohody
 • Pochopit podstatu konfliktů a nalézt v nich příležitost pro posílení vztahů
 • Objevovat tajemství naší komunikace
 • Vážit si sebe i druhých
 • Mít rádi sebe i druhé
 • Žít na plno svou vlastní hodnotu
 • A spoustu dalších věcí

Tento workshop představuje ochutnávku konceptu Nenásilné komunikace (NVC, Nonviolent Communication).

Je pozvánkou k nahlédnutí do magického světa potřeb, v němž se všichni potkáváme a v němž si dokážeme velmi snadno porozumět.

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

 • Dát svému analytickému myšlení a logice na pár hodin volno
 • Namasírovat svoje vnímání
 • Oživit v sobě dětskou radost z objevování nových světů
 • Vzít s sebou dobrou náladu
 • Počítač nebo chytrý telefon, které vám umožní se přes zaslaný link (Zoom) připojit do konferenčního hovoru s ostatními.
 • Funkční kamera a mikrofon
 • Klidné a nerušené místo.

TERMÍNY – ZIMA 2021

Čtvrtek 28.1.2021

Pondělí 15.2.2021

od 18 do 20:00 hod

REZERVACE

Chcete-li si rezervovat místo, postupujte podle následujících pokynů.

Pod oranžovým tlačítkem „PŘIHLÁSIT,“ které je na této stránce, najdete registrační formulář. Ten prosím vyplňte a odešlete.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře současně také souhlasíte s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI. Ty mnoho z nás z různých důvodů nečte. Učíme se, jak vnést více života a smyslu i do tohoto formálního kroku. Přečtením OBCHODNÍCH PODMÍNEK se můžete ujistit, zda jsme i v této formální záležitosti za jedno.

CENA

Chci zpřístupnit učení se Nenásilné komunikace všem, kteří mají zájem, bez ohledu na jejich současnou ekonomickou situaci. Proto je cena za každé setkání stanovena v rozmezí 100 až 500 Kč. V přihlašovacím formuláři zaškrtnete jednu z pěti variant ceny (100, 200, 300, 400, 500 Kč.).

Nabízíme možnost zvolit si částku, která se nachází v uvedeném rozmezí, podle vaší finanční situace, vnímané hodnoty workshopu a ochoty přispět k finančnímu zajištění organizátorky a lektorky.

Nižší částka umožňuje přístup k poznání těm, kteří mohou být ve finanční nouzi.

Střední částka pomáhá zajistit udržitelnost a pokračování naší práce.

Vyšší částkou usnadňujete přístup k seberozvoji těm, kteří nemají momentálně dostatečné finanční zdroje. Díky za vaše přispění.

STORNO PODMÍNKY

Život někdy přináší těžko předvídatelné změny. Pokud něco takového nastane a vy se odhlásíte nejpozději do 7 pracovních dnů před začátkem workshopu, bude vám vrácena zpět vaše platba.

Zohledňujeme tak nepředvídatelnost ve vašem životě i možnost změnit rozhodnutí a současně bereme ohled na udržitelnost a efektivitu našeho fungování. Více informací se dozvíte v Obchodních podmínkách.

KONTAKT

Organizátorkou kurzů je Jarmila Klimešová: jarmilaklimesova@gmail.com, tel. 732 552 575. Ta vám odpoví i na vaše případné dotazy.

Budeme si povídat, sdílet, vnímat, prožívat a hlavně si užívat nádherné dobrodružství našich životních příběhů a zkušeností. Vše v bezpečí a pokojné atmosféře bez soudů a kritiky. Přijďte nakouknout do světa Nenásilné komunikace.

Těším se na vás

Koučka a lektorka Helena

Fotka od Дмитрий Владимирович z Pixabay

Reference na kurz

Jakub

Co mi kurz přinesl? Jak už jsem včera řekl, bylo pro mě velmi zajímavé, že jsem si jednoduchým cvičením uvědomil, jak se může cítit druhá osoba, když chodím pozdě. Další věc nebo slovo, co mi rozzářilo mojí mysl, bylo "přijetí", které je pro mě velmi důležité, a proto jsem v minulosti často lhal, abych nebyl odmítnutý. 

Dále jste si velmi dobře poradili s tím, že kurz je online a nemůže být prezenční. Například o možnosti na zoomu dát účastníky do skupin jsem nevěděl a velmi se mi to líbilo. 

Jestli mám nějaký návrh na zlepšení? Možná dát krátkou pauzu v půlce, ale ta třeba byla. Já totiž v půlce asi na 10min vypadnul kvůli připojení. :) 

Michaela jandová

Pro.mne byla ochutnávka velmi přínosná. Již delší dobu se snažím se sebou pracovat, ale tak nějak jsem nenašla příčinu svých potíži. Stále jsem hledala v dětství,  vinila rodiče a až na ochutnávce nenásilné komunikace mi došlo (velký AHA moment), že si za to můžu sama. Že se hodnotím a posuzuji sama a podle toho mé hodnotí a posuzují ostatní. Takže se zúčastním online kurzu a těším se, že se opravdu naučím, jak vyjadřoval své potřeby bez násilí, tak pozorovat bez hodnocení.