ZDRAVÉ VZTAHY SE RODÍ UVNITŘ NÁS (celodenní workshop nenásilné komunikace)

ZDRAVÉ VZTAHY SE RODÍ UVNITŘ NÁS (celodenní workshop nenásilné komunikace)

Proč to dělá, když ví, že mi to vadí?

Možná si někdy kladete otázky, jako je tahle. Možná je pro vás občas těžko pochopitelné chování toho druhého, ať je to někdo z blízkých, váš kamarád nebo spolupracovník. Mezilidské vztahy jsou výzvou pro nás všechny.

Mám za sebou několik desítek let plných životních zkušeností, kterým se někdy říká chyby. Chápu je jako příležitosti potkat sebe bez příkras a přetvářky, kterou jsme se naučili tak důkladně, že ji leckdy ani nevnímáme. Místo toho hledáme, co je špatně na tom druhém, co by měl nebo neměl dělat, abychom MY byli spokojeni.

Za tímhle přístupem se skrývá obrovská bezmoc. Nepotkala jsem v životě moc lidí, kteří by se chtěli kvůli mně změnit. Upřímně, nepotkala jsem nikoho takového. A to mě nakonec přimělo hledat změnu u sebe.

Neocenitelným pomocníkem vnitřní transformace se pro mne stala Nenásilná komunikace. Je skvělým průvodcem do našeho vnitřního prostoru, do jemné sítě našich emocí a potřeb, kde se nachází vnitřní motivace našeho chování.

Pro vás, kteří toužíte po hlubší sebedůvěře, soucitnějším vztahu k sobě i k druhým, jsem připravila dílnu, v níž prozkoumáme dopodrobna jeden okamžik nespokojenosti ve vašem vztahu s kýmkoliv druhým. Naším cílem nebude „řešit“ situaci, ale prozkoumat naše vnitřní dění, abychom mohli objevit nové možnosti naší reakce. Je to nejspolehlivější způsob, jak můžeme dosáhnout nějaké změny.

Zvu vás proto k dobrodružné výpravě do VAŠEHO vlastního nitra, kde můžete objevit svou vlastní sílu a moc, která VÁM pomůže nalézt spokojenost v životě i ve vztazích.

Cestou nás povede koncept Nenásilné komunikace.

Cena

Cena je 1800 Kč. Pokud se přihlásíte včas, můžete získat slevu téměř 30 %. Pro registrace přijaté do 10.11. včetně je cena 1300 Kč.

Kurz organizuje Jarmila Klimešová, která vám zodpoví vaše případné dotazy na adrese: jarmilaklimesova@gmail.com, tel. 732 552 575. 

Těším se na vás

Helena

 

Aktuální akce