Paul Peters Consulting

Ve společnosti Paul Peters Consulting se zabýváme kariérním poradenstvím. Pomáháme klientům nalézt směr, kterým se ve své kariéře ubírat. Doprovázíme je při hledání jejich nové vize.

Překvapivě mnoho lidí se ve svém pracovním životě zabývá činností, která je vnitřně nenaplňuje, kvůli které se jim ráno ani nechce vstát z postele. Naší filozofií je, že člověk je nejlepší v tom co ho baví a v tom co ho baví, je i šťastný. A o spokojenost našeho klienta nám jde především.

Na průměrnou pozici se dnes hlásí přes sto uchazečů. Proto je potřeba ke hledání práce přistoupit nanejvýš zodpovědně. Ten kdo vystoupí z řady a zaujme, vyhrává. Ve společnosti Paul Peters Consulting s klienty vytváříme nová CV specificky zaměřená na získání konkrétních pracovních pozic. Klientům dáváme k dispozici graficky velmi zajímavou a osvědčenou šablonu, která personalistu provádějícího výběr, zaujme. Klienty zároveň připravujeme na pohovory, které se dnes dělají zejména tzv. behaviorální metodou a proběhlé pohovory s nimi analyzujeme tak, abychom v každém kroku klientovi zvýšili šanci na přijetí.

Více o našich službách a naše reference naleznete na webových stránkách www.paulpeters.cz.

Zpět na Spolupráce