NA VLNĚ SOUCITU

NA VLNĚ SOUCITU

Soucitný vztah k sobě, ke každé i té nejskrytější části našeho já nám pomáhá utvářet vnitřní integritu a soulad. Skrze jemnost empatického přístupu dokáže člověk obnovit svou vnitřní pevnost. Uvnitř nás se pak otevírá prostor pro tvorbu přijímajících a zdravých vztahů ke všem a ke všemu kolem nás. Vlastním postojem a naladěním tak dokážeme s respektem ovlivňovat dění kolem nás.

Toužíte-li po harmonii v sobě i ve světě, činí-li vám radost zkoumat vlastní nitro, podnikat do něho dobrodružné výpravy a objevovat tak zapomenutý svět, jste vítáni.

Záměrem této večerní dílničky je vytvořit prostor pro hluboké sebepoznání v bezpečí malé skupiny.  Využijeme k tomu vlastní prožité situace, které prozkoumáme pod mikroskopem pomocí Nenásilné komunikace a vlastní vědomé přítomnosti. 

Setkání navazují na sérii workshopů o Nenásilné komunikaci nazvané Tanec zvaný empatie. Jsou koncipována za předpokladu, že účastníci zvládají základy konceptu Marshalla Rosenberga Nenásilná komunikace, tedy že zažili a uvědomili si, co obnášejí čtyři kroky Nenásilné komunikace, ideálně na nějakém workshopu a ve vlastním životě. Máte-li pochybnosti, zda je pro vás setkání vhodné, obraťte se prosím na organizátorku Jarmilu Klimešovou (jarmilaklimesova@gmail.com).

Vstupné je dobrovolné. Je určené na pokrytí pronájmu, práci lektora a organizátora kurzu. 

Platí se až na místě v hotovosti. Přihlaste se prosím vyplněním přihlašovacího formuláře na webu organizátorky http://www.jklimesova.cz/. Všichni přihlášení dostanou před setkáním bližší informace.

Termíny setkání:  23.1., 21.2., 21.3., 18.4., 23.5., 26.6.  (18 až 20 hod. v Praze)

Přijměte tuto nabídku jako pozvání do komunity lidí, kteří si cení mezilidských vztahů, upřímnosti, vzájemnosti, porozumění a jednání bez násilí.

Těší se na vás průvodce večerem

Helena Kurzweilová