Jaká je úloha kouče?

Jako kouč zodpovídám za proces.

Získáte ve mně člověka, který vám velmi pozorně naslouchá bez souzení a kritiky. Jsem tu, abych vás naučila zaměřovat pozornost k tomu, co chcete, co je pro vás v životě důležité, tedy k vašemu cíli nebo životní vizi.

Nejprve je společně vytvoříme tak, abyste měli skutečnou touhu je naplnit. Pomocí otázek a dalších komunikačních prostředků vám pomohu zamyslet se nad změnami, které chcete uskutečnit a podívat se na ně z různých zorných úhlů.

Pomohu vám hledat tu nejkratší cestu k vašemu cíli a podpořím vás při hledání způsobů, jak se vypořádat s překážkami. Zviditelním vám vzorce jednání, které vás brzdí, a pomohu vám ve vybudování nových užitečných návyků (objížděk).

Vytvořím vám zrcadlo, ve kterém se uvidíte tak, jak vás vidí ostatní, abyste si to mohli uvědomit a přijmout sami sebe. Vždycky vás ale budu provázet jen tam, kam sami budete chtít dojít. Jde o váš život a je jen na vás, jak s ním chcete naložit.

Povedu vaši pozornost neustále k vašemu cíli, k vašim úspěchům a tak vám budu pomáhat udržet energii potřebnou na dosažení cíle. Získáte ve mně vnímavého, pozorného a zcela diskrétního průvodce.

Aktuální akce